PLANY ŻYWIENIOWE

Cztery sposoby na wielką zmianę

1

Jestem w zasadzie zdrowa i potrzebuję po prostu dobrego, pełnowartościowego jadłospisu.

Jeśli nic Ci nie dolega, a masz świadomość, że czas zadbać o swoją wagę, nie masz problemu ze zdyscyplinowaniem się, ale nie masz pomysłu co ze sobą złożyć, żeby powstało pełnowartościowe i smaczne danie, to gotowe plany żywieniowe będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. To pozycja dla tych, którzy gdzieś po drodze zaniedbali swoją dietę, ale wiedzą, że poradzą sobie z powrotem do ideału.

Szczegóły

100 PLN / plan 7 dni Zamawiam

2

Mam nietypowy tryb życia lub pracy, podejrzewam lub mam chorobę, potrzebuję złożonego podejścia.

Jeżeli podejrzewasz, że niedożywienie lub otyłość wynikają ze złego stanu zdrowia, ale nikt nie postawił trafnej diagnozy lub jeśli znasz diagnozę i problemy żywieniowe wynikają z choroby, to rozwiązanie idealnie dla Ciebie. Doskonale sprawdzi się również wtedy, gdy Twój tryb życia, pracy jest na tyle nieregularny, ze wymaga indywidualnego podejścia do stworzenia jadłospisu i programu żywienia.

Szczegóły

250 PLN / plan 14 dni Zamawiam

350 PLN / plan 21 dni Zamawiam

3

Oczekuję indywidualnej pomocy i również potrzebuję indywidualnego wsparcia na każdym etapie walki.

To pozycja do tych, którzy albo podejrzewają chorobę, w wyniku której powstają niekontrolowane zmiany wagi lub dla tych, którzy cierpią na różnego rodzaju przewlekłe choroby, w tym immunologiczne i wpływające na metabolizm. W ramach tego planu nie tylko indywidualnie dostosuję Twoje żywienie, ale również będę do Twojej dyspozycji pod telefonem / mailem, aby w razie potrzeby skonsultować z Tobą ewentualne zmiany na bieżąco.

Szczegóły

899 PLN / 3 x plan 14 dni Zamawiam

1199 PLN / 3 x plan 21 dni Zamawiam

4

Lubię być częścią czegoś większego, w kupie raźniej, social life to moje życie – wybieram grupę wsparcia!

Jeżeli wiesz, że jakiekolwiek próby zmiany modelu żywienia za każdym razem kończyły się fiaskiem, bo mimo wsparcia największych autorytetów ciężko Ci było samotnie zmierzyć się ze swoją sytuacją i samodzielnie podjąć walkę lub jeśli jesteś po prostu tak bardzo stadnym przypadkiem, że uda się wszystko jeśli tylko będziesz częścią grupy walczącej wspólnie z problemem, wówczas zapraszam Cię do grupy wsparcia. To działa, od lat z sukcesami. Zapraszam.

Szczegóły

699 PLN / miesiąc Zapisz się

Zobacz jak zamawiać
krok po kroku

To proste, internet umożliwia nam pracę OnLine w większości dziedzin życia. W dietetyce jest tak samo, nieważne skąd jesteś. Będzie skutecznie i profesjonalnie tak samo jak w gabinecie stacjonarnym.

krok 1

Wybierz dla siebie opcję odpowiadająca Twoim potrzebom i możliwościom oraz kliknij przycisk
Zamawiam

krok 2

Opłać wybraną opcję w systemie Przelewy24. Do wyboru masz tradycyjną płatność bankową, PayPal i kartę kredytową.

krok 3

Wypełnij ankietę medyczną OnLine, podając wymagane informacje niezbędne do ułożenia planu dietetycznego.

krok 4

Czekaj cierpliwie na dietę, którą bilansuję indywidualnie na podstawie wypełnionej ankiety. Otrzymasz ją na emaila:)

Chcesz tradycyjnie do gabinetu? Nie ma problemu, przyjmuję w BOMedica w Przeźmierowie koło Poznania. Zadzwoń do mnie i umów termin wizyty. Obowiązują te same ceny.

Oblicz bezpłatnie
swoje wskaźniki online

Pokaż wynik

Czy dietoterapia
naprawdę jest skuteczna?

Tak, to jedyny sposób by skutecznie unormować swoją wagę. Wysiłek fizyczny czy suplementy odchudzające mogą być pomocne i stanowić uzupełnienie diety, ale tylko właściwie poprowadzona dietoterapia może Ci pomóc w utracie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo. Przy okazji odczujesz również poprawę samopoczucia już po pierwszej diecie, a po kolejnych nastąpi poprawa wyników morfologicznych i stanu zdrowia.

Wspomaganie leczenia chorób metabolicznych czy hormonalnych właściwie dobraną dietą daje duże szanse na zminimalizowania dolegliwości chorobowych, a w niektórych przypadkach może spowodować całkowite pozbycie się stanu chorobowego!