O MNIE

Bądź z siebie dumna
i z optymizmem zawalcz o zdrowie!

Witaj,
spotykamy się w przyjemnych okolicznościach, to, że tutaj jesteś oznacza, iż pragniesz zmienić coś w swoim życiu.

Pozwól, że w tym miejscu posłużę się cytatem z jednej z książek Paulo Coelho: […] istnieją dwa po-wody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają.

Pomogę Ci uwierzyć, że zmiany są dobre, rozpoczynają nowy etap, wskazują na nowe możliwości, pomagają zacząć od nowa, a Tobie przecież na tym zależy. Prawda?

Chciałabym, abyśmy bliżej się poznały. Bez zaufania, nie można zbudować skutecznych relacji będących zarzewiem zmian.

Jestem dyplomowanym dietetykiem specjalizującym się w poradnictwie żywienia klinicznego osób dorosłych. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka w WSZUiE w Poznaniu. Od wielu lat propaguję zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie. Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Największą grupę moich pacjentów stanowią kobiety, które dojrzały do zmian i zapragnęły żyć zgodnie z duchem zdrowego stylu życia.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest ukształtowanie u pacjentów właściwych nawyków żywieniowych, bez nich, nie możemy mówić o świadomej dbałości o zdrowie.

Nie zamierzam utwierdzać Cię w przekonaniu, że odchudzanie jest proste, bo nie jest. To ciężka praca, ale nie pozwolę Ci popełnić błędów niweczących raz podjęty wysiłek.

Wspólnie przejdziemy przez tę drogę, której finałem będzie podwójna satysfakcja. Dlaczego podwójna? Wyobraź sobie swoje życie już na mecie naszych zmagań, a teraz pomyśl o własnej odwadze i determinacji do podjęcia wyzwania.

Bądź z siebie dumna i z optymizmem zawalcz o zdrowie. Pomogę Ci na każdym etapie naszej wędrówki ku nowemu! Moja pomoc obejmuje zarówno spotkania w poradni jak i współpracę on-line. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy i skontaktuj się ze mną.

 

Dlaczego warto mi zaufać?

Nie tylko dlatego, że posiadam ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. I nie tylko dlatego, że pomogłam już tysiącom pacjentów.

Ale przede wszystkim dlatego, że jestem osobą empatyczną potrafiącą wczuć się i zrozumieć drugą osobę. Dlatego, że moje podejście do pacjenta jest pełni holistyczne – od psychologii do medycyny. Leczę przyczyny a nie objawy, a tylko takie podejście może Ci pomóc odzyskać zdrowie.

Zamów plan

Już tysiące osób skorzystało z moich diet odnosząc niesamowite korzyści. Przekonaj się jak łatwo można zacząć prawidłowo się odżywiać i jednocześnie czerpać kulinarną przyjemność.

Tylko wyobraź sobie, że jadłospisach, które otrzymasz ode mnie znajda się produkty i dania, które będą proste i szybkie w przygotowaniu, tak byś zbędnie nie traciła czasu w kuchni. Będziesz mogła nauczyć się je przygotować nie tylko dla siebie, ale również dla całej rodziny.

zadaj pytanie zobacz plany