PLANY ŻYWIENIOWE

2

Mam nietypowy tryb życia lub pracy, podejrzewam lub mam chorobę, potrzebuję złożonego podejścia.

Jeżeli podejrzewasz, że niedowaga lub nadwaga wynikają ze złego stanu zdrowia, ale nikt nie postawił trafnej diagnozy lub jeśli znasz diagnozę i problemy żywieniowe wynikają z choroby, to rozwiązanie idealnie dla Ciebie. Doskonale sprawdzi się również wtedy, gdy Twój tryb życia, pracy jest na tyle nieregularny, ze wymaga indywidualnego podejścia do stworzenia jadłospisu i programu żywienia.

W tej opcji biorę pod uwagę wszystkie jednostki chorobowe, nietolerancje pokarmowe, przyjmowane leki i uwzględniam indywidualne preferencje żywieniowe pacjenta. Jeśli masz problemy zdrowotne, jesteś osobą otyłą albo niedożywioną, doświadczasz dolegliwości związanych z układem pokarmowym ta oferta jest dla Ciebie.

To pozycja dla osób, które chciałyby ustabilizować swoją wagę mając na względzie dolegliwości ze strony układu pokarmowego, hormonalnego lub krwionośnego z powodu istniejących schorzeń lub zaburzeń metabolicznych.

skonsultuj się

250 PLN / plan 14 dni Zamawiam

350 PLN / plan 21 dni Zamawiam

Co w ramach tego planu?
Same fajny rzeczy 🙂

14/21 dni

  • analiza stanu zdrowia i wyników badań
  • menu na 14 lub 21 dni (w tym 14/21 różnych śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek)
  • kaloryczność ustalana indywidualnie na podstawie Twoich parametrów
  • indywidualny plan we wskazanych jednostkach chorobowych, przyjmowanych lekach i nietolerancjach pokarmowych
  • do każdego posiłku przepis i gramatura składników
  • gotowa lista zakupowa produktów na cały tydzień

zamawiam na 14 dni zamawiam na 21 dni

Dla kogo
ten model diety?

  • Dla osób mających niedowagę lub nadwagę (do 10 kg)
  • Dla doświadczających problemów żołądkowych (biegunki, zaparcia, wzdęcia, zgagi)
  • Dla tych, którzy borykających się z wieloma jednostkami chorobowymi
  • Dla wymagających specjalistycznego żywienia przed lub pooperacyjnego

Kilka kroków
do lepszego życia

Zobacz jak łatwo możesz rozpocząć proces zmian kulinarnych, które w przyszłości pozwolą Ci cieszyć się zdrowiem, smukłą sylwetką i cieszyć się pełnią życia.

krok 1 – zamawiam plan

Zamów plan dokonując wpłaty w systemie przelewy24.pl, po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z pełną ankietą medyczn.

krok 2 – wypełniam ankietę

Wypełnij pełną ankietę medyczną podając swoje podstawowe parametry, preferencje kulinarne, przebyte i obecne choroby oraz nietolerancje pokarmowe, załącz również wyniki badań.

krok 3 – czekam na plan

Czekaj cierpliwie na plan dietetyczny, który wysyłam do 10 dni roboczych na adres email podany w ankiecie w plikach PDF.

krok 4 – korzystam z diety

W trakcie terapii obserwuj swój organizm, analizuj zachodzące zmiany, a po zakończeniu planu zdecyduj czy chcesz kontynuować dalej terapię.

Czy to naprawdę
aż tak bardzo proste?

Ależ oczywiście, że jest to proste i łatwe. Przygotowanie wartościowych posiłków nie jest trudne i stanowi dobry początek zdrowych zmian nawyków żywieniowych. Może być prawdziwą przyjemnością oraz fajną przygodą kulinarną.

Jeśli do tej pory nie korzystałaś z fachowej pomocy dietetyka masz okazję przekonać się jak wyglądają prawidłowo zbilansowane dania, które bez trudu przygotujesz w swojej kuchni dla siebie i swojej rodziny. Wystarczy zamówić mój plan, a zobaczysz jak bardzo zmieni się Twoje życie.

sprawdź inne plany

Czy sama dieta wystarczy?

Aby osiągnąć zamierzony cel bardzo ważna jest przede wszystkim świadomość zachodzących zmian. Każdy człowiek jest inny i dlatego w procesie dietetycznym kluczowym staje się wprowadzenie aktywności fizycznej, którą Twój organizm akceptuje i sprawia mu to przyjemność.

dieta

aktywność

wytrwałość

Jeżeli do tego dołożymy wytrwałość i cierpliwość Twój sukces jest gwarantowany.

zamawiam na 14 dni zamawiam na 21 dni

No to może
jakiś przykład?

Zobacz jak wygląda jeden przykładowy dzień profesjonalnie przygotowanej diety. Zamawiając plan otrzymasz każdy z 14/21 dni opracowany w ten sam sposób. Oczywiście dania każdego dnia będą się od siebie różniły. Ten jadłospis możesz powtórzyć 2 razy, ponieważ stanowi on początek terapii. Po 28 /42 dniach skontaktuj się ponownie ze mną w celu ustalenia dalszej strategii terapii dietetycznej.

Zamów plan

Już tysiące osób skorzystało z moich diet odnosząc niesamowite korzyści. Przekonaj się jak łatwo można zacząć prawidłowo się odżywiać i jednocześnie czerpać kulinarną przyjemność.

Tylko wyobraź sobie, że jadłospisach, które otrzymasz ode mnie znajda się produkty i dania, które będą proste i szybkie w przygotowaniu, tak byś zbędnie nie traciła czasu w kuchni. Będziesz mogła nauczyć się je przygotować nie tylko dla siebie, ale również dla całej rodziny.

zamawiam na 14 dni zamawiam na 21 dni