PLANY ŻYWIENIOWE

4

Lubię być częścią czegoś większego, w kupie raźniej, social life to moje życie – wybieram grupę wsparcia!

Jeżeli wiesz, że jakiekolwiek próby zmiany modelu żywienia za każdym razem kończyły się fiaskiem, bo mimo wsparcia największych autorytetów ciężko Ci było samotnie zmierzyć się ze swoją sytuacją i samodzielnie podjąć walkę lub jeśli jesteś po prostu tak bardzo stadnym przypadkiem, że uda się wszystko jeśli tylko będziesz częścią grupy walczącej wspólnie z problemem, wówczas zapraszam Cię do grupy wsparcia. To działa, od lat z sukcesami. Zapraszam.

699 PLN / miesiąc Zapisz się do grupy

Ten model przeznaczony jest głównie dla osób, które maja problemy z samodyscypliną i motywacją. Praca w grupie, kontakt i wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami mogą być naprawdę pomocne w trudnej walce z dużą otyłością. Jeśli już próbowałaś wszystkiego i w dalszym ciągu tkwisz w tym samym miejscu ta oferta jest dla Ciebie. Nawet nie wyobrażasz sobie z jaka wielka siła tkwi w grupie.

Pracując w grupie będziemy spotykać się na żywo raz w tygodniu, aby omówić wyzwania i problemy jakie pojawiły się w trakcie terapii. W planach grupowych również indywidualnie dostosuję żywienie do Twoich problemów.

Zapisz się do grupy

Co w ramach tego planu?
Same fajny rzeczy 🙂

14 dni

  • analiza stanu zdrowia i wyników badań
  • co miesiąc menu na 14 (w tym 14 różnych śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek)
  • kaloryczność ustalana indywidualnie na podstawie Twoich parametrów
  • indywidualny plan we wskazanych jednostkach chorobowych, przyjmowanych lekach i nietolerancjach pokarmowych
  • do każdego posiłku przepis i gramatura składników oraz tygodniowa lista zakupowa
  • cotygodniowe spotkania live w grupie w celu omówienia problemów (1 godzina)

Dołączam do grupy

Drobna uwaga!

Aby grupa była grupą, musi się najpierw zebrać. W związku z tym uruchamiam projekt grupowy jak tylko zbierze się min. 10 osób chętnych do uczestnictwa w projekcie grupowego wsparcia. Projekt trwa zawsze 3 miesiące.

Wypełnij formularz
uczestnictwa

    Akceptuję regulamin serwisu