PLANY ŻYWIENIOWE

3

Oczekuję indywidualnej pomocy i również potrzebuję indywidualnego wsparcia na każdym etapie walki.

To pozycrobę, w wyniku której powstają duże i niekontrolowane zmiany wagi albo cierpią na różnego rodzaju przewlekłe choroby, w tym immunologiczne i wpływające na metabolizm.ja do tych, którzy albo podejrzewają cho

W tej opcji biorę pod uwagę wszystkie jednostki chorobowe, nietolerancje pokarmowe, przyjmowane leki i uwzględniam indywidualne preferencje żywieniowe pacjenta. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne, jesteś osobą otyłą albo niedożywioną i jednocześnie wymagasz długofalowej opieki dietetyka ta oferta jest dla Ciebie.

W opcji pakietowej nie tylko indywidualnie dostosuję Twoje żywienie, ale również będę do Twojej dyspozycji pod mailem lub komunikatorem, aby w razie potrzeby skonsultować z Tobą ewentualne zmiany na bieżąco.

skonsultuj się

899 PLN / pakiet 3 x plan 14 dni Zamawiam

1199 PLN / pakiet 3 x plan 21 dni Zamawiam

Co w ramach tego planu?
Same fajny rzeczy 🙂

14/21 dni

 • analiza stanu zdrowia i wyników badań
 • 3 x menu na 14 lub 21 dni (w tym 14/21 różnych śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek)
 • kaloryczność ustalana indywidualnie na podstawie Twoich parametrów
 • indywidualny plan we wskazanych jednostkach chorobowych, przyjmowanych lekach i nietolerancjach pokarmowych
 • do każdego posiłku przepis i gramatura składników oraz tygodniowa lista zakupowa
 • bezpłatna modyfikacja planu do 20%
 • opieka przez e-mail / massenger (dni robocze w godz. 10-18)

Zamawiam na 3×14 dni Zamawiam na 3×21 dni

Dla kogo
ten model diety?

 • dla osób borykających się z niedożywieniem lub otyłością (ponad 10 kg)
 • dla mających problemy z samodyscypliną, motywacją, logistyką zakupową
 • dla tych, którzy doświadczają problemów natury psychodietetycznej
 • dla wymagających mentalnego wsparcia w trakcie terapii

Kilka kroków
do lepszego życia

Zobacz jak łatwo możesz rozpocząć proces zmian kulinarnych, które w przyszłości pozwolą Ci cieszyć się zdrowiem, smukłą sylwetką i cieszyć się pełnią życia.

krok 1 – zamawiam plan

Zamów plan dokonując wpłaty w systemie przelewy24.pl, po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z pełną ankietą medyczną.

krok 2 – wypełniam ankietę

Wypełnij pełną ankietę medyczną podając swoje podstawowe parametry, preferencje kulinarne, przebyte i obecne choroby oraz nietolerancje pokarmowe, załącz również wyniki badań.

krok 3 – czekam na plan

pierwszy plan dietetyczny wysyłam do 10 dni roboczych na e-mail podany w ankiecie w pliku PDF, kolejne plany w odstępach 28/42 dni.

krok 4 – korzystam z diety

W trakcie terapii obserwuj swój organizm, analizuj zachodzące zmiany, zgłaszaj ewentualne spostrzeżenia i problemy, będziemy reagować na bieżąco.

Czy to naprawdę
aż tak bardzo proste?

Ależ oczywiście, że jest to proste i łatwe. Przygotowanie wartościowych posiłków nie jest trudne i stanowi dobry początek zdrowych zmian nawyków żywieniowych. Może być prawdziwą przyjemnością oraz fajną przygodą kulinarną.

Jeśli do tej pory nie korzystałaś z fachowej pomocy dietetyka masz okazję przekonać się jak wyglądają prawidłowo zbilansowane dania, które bez trudu przygotujesz w swojej kuchni dla siebie i swojej rodziny. Wystarczy zamówić mój plan, a zobaczysz jak bardzo zmieni się Twoje życie.

sprawdź inne plany

Czy sama dieta wystarczy?

Aby osiągnąć zamierzony cel bardzo ważna jest przede wszystkim świadomość zachodzących zmian. Każdy człowiek jest inny i dlatego w procesie dietetycznym kluczowym staje się wprowadzenie aktywności fizycznej, którą Twój organizm akceptuje i sprawia mu to przyjemność.

dieta

aktywność

wytrwałość

Jeżeli do tego dołożymy wytrwałość i cierpliwość Twój sukces jest gwarantowany.

Zamawiam na 3×14 dni Zamawiam na 3×21 dni

No to może
jakiś przykład?

Zobacz jak wygląda jeden przykładowy dzień profesjonalnie przygotowanej diety. Zamawiając plan otrzymasz każdy z 14/21 dni opracowany w ten sam sposób. Oczywiście dania każdego dnia będą się od siebie różniły. Ten jadłospis możesz powtórzyć 2 razy, ponieważ stanowi on początek terapii. Po 28 /42 dniach skontaktuj się ponownie ze mną w celu ustalenia dalszej strategii terapii dietetycznej.

Zamów plan

Już tysiące osób skorzystało z moich diet odnosząc niesamowite korzyści. Przekonaj się jak łatwo można zacząć prawidłowo się odżywiać i jednocześnie czerpać kulinarną przyjemność.

Tylko wyobraź sobie, że jadłospisach, które otrzymasz ode mnie znajda się produkty i dania, które będą proste i szybkie w przygotowaniu, tak byś zbędnie nie traciła czasu w kuchni. Będziesz mogła nauczyć się je przygotować nie tylko dla siebie, ale również dla całej rodziny.

Zamawiam 3×14 dni Zamawiam 3×21 dni